خانواده شهدا اسوه صبر و استقامت هستند

23 مرداد 1398 ساعت 8:47

مدیرکل بنیاد استان در سرکشی و دیدار با خانواده شهدای شهرستان بن گفت: خانواده شهدا اسوه صبر و استقامت هستند، زیرا با تقدیم عزیزانشان در راه اسلام دین بزرگی را به انقلاب ادا کردند.


به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد استان با همراهی رئیس بنیاد شهرستان بن و شهردار شهر وردنجان با خانواده‌های شهدا این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرکل بنیاد استان در این دیدار گفت: خانواده شهدا اسوه صبر و استقامت هستند، زیرا با تقدیم عزیزانشان در راه اسلام دین بزرگی را به انقلاب ادا کردند.
 فریبرز نجفی دعای خیر و پربرکت خانواده شهدا را ضامن سعادت جامعه اسلامی برشمرد و گفت: رسیدگی و ارج نهادن به خانواده‌های شهدا افتخار و عزت ابدی است.

وی از مردم و مسئولین خواستار سرکشی و عیادت از خانواده‌های شهدا شد و افزود: خانواده‌های شهدا ولی‌نعمتان این ملت هستند، زیرا با تقدیم عزیزانشان در راه اسلام و قرآن جهاد فی سبیل الله کرده‌اند.
 
نجفی با تأکید بر تلاش در جهت ارائه خدمات کیفی و مطلوب به خانواده معظم شهدا، اظهار داشت: دستگاه‌های مختلف اجرایی باید برای حل مشکل جامعه ایثارگری هم‌افزایی، تعامل و هماهنگی لازم را با بنیاد شهید داشته باشند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 301289

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/301289/

ایثار
  http://isaar.ir