آغاز به کار غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ

27 تير 1398 ساعت 13:58

غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) روز پنج شنبه 27 تیرماه در سالن 41 نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.


به گزارش «ایثار»، مراسم افتتاحیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) و نشست «ایران هوشمند»، چهارشنبه 26 تیرماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در سالن اجلاس برگزار شد.
همچنین صبح روز پنج شنبه 27 تیرماه بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با حضور وزرای ارتباطات ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان و ترکیه با شعار «آینده بهتر» به صورت رسمی افتتاح شد.
غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران از تاریخ 27 الی 30 تیرماه در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ بر پا است و آخرین دستاوردهای بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه خدمات الکترونیک برای ایثارگران در این نمایشگاه ارائه می‌شود.
غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن 41 نمایشگاه و در سالن دولت الکترونیکی قرار دارد.
لازم به ذکر است بنیاد شهید و امور ایثارگران از سال 1394 ارائه خدمات الکترونیکی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را آغاز کرده و تاکنون موفق به کسب عنوان برتر متعددی در ارزیابی‌های سازمان اداری استخدامی شده و جزو ده سازمان برتر در ارزیابی نوبت پنجم سازمان فناوری اطلاعات کشور شناخته شده است.
انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 297636

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/297636/

ایثار
  http://isaar.ir