خانواده‌های شهدا حافظان اصلی ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند

26 آبان 1398 ساعت 13:08

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران مایه مباهات و افتخار نظام اسلامی هستند و باید خدمت به این قشر معظم را سرلوحه‌ زندگی خود قرار داد.


به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در منزل جانباز و آزاده سرافراز «بهروز ابراهیم‌زاده» و والدین معظم شهید والامقام «مصطفی رضایی» با آنان دیدار و گفتگو کرد.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: خانواده‌های معظم شهدا مظهر مقاومت و حافظان اصلی ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.
وی افزود: روشنی چراغ انقلاب وابسته به ارتباط آن با خانواده‌های شهدا است و اگر این ارتباط قطع شود ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب فراموش می‌شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به‌ ضرورت حفظ حرمت و جایگاه خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران تأکید کرد و گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران مایه‌ مباهات و افتخار نظام اسلامی هستند و باید خدمت به این قشر معظم را سرلوحه‌ زندگی خود قرار داده تا فراموش نکنیم امنیت و پیشرفت امروز ما مرهون ازخودگذشتگی و ایثار این عزیزان است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 315437

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/315437/

ایثار
  http://isaar.ir