رزمندگان دفاع مقدس راه امام حسین(ع) را ادامه دادند

25 ارديبهشت 1398 ساعت 15:56

مدیر کل بنیاد ایلام تصریح کرد: شهدای دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی توانستند راه امام حسین(ع) را به نحو شایسته و زیبایی ادامه داده و به اهداف والای الهی و دینی آن‌ها عمل کنند.


به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان روز سه شنبه 24 اردیبهشت، همراه با فرماندار مهران با خانواده شهیدان معظم «مجتبی و محمد عسگری نیا» ديدار و از رشادت‌ها و ايثارگري‌های آنان تجليل کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدار با بیان رشادتها و دلاوری های شهدا در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا، یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس است که باید آن‌ها را به آحاد جامعه انتقال داد.
رستمیان تصریح کرد: شهدای دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی توانستند راه امام حسین(ع) را به نحو شایسته و زیبایی ادامه داده و به اهداف والای الهی و دینی آن‌ها عمل کردند.
وی با بیان اینکه امروز صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای قشرهای مختلف مردم الگو است، افزود: باید سیره این عزیزان با بهره‌گیری از راهکارهای متنوع و مختلف به جوانان انتقال یابد تا شناخت آن‌ها از نحوه زندگی آن‌ها ارتقا یابد.
مدیر کل بنیاد ایلام همچنین ادامه داد: اگر ایران دشمن را به خاک ذلت کشانده و در عرصه‌های مختلف به پیشرفت و توسعه دست‌یافته به خاطر روحیه ایثارگری‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس است.
سلیمان رستمیان با اشاره به شناخت آحاد جامعه نسبت به ایثارگری‌ها و رشادت‌های ایثارگران گفت: اکنون مسئولان در شناساندن این ایثارگری‌ها، باید همت بیشتری کنند تا فرهنگ ایثار و شهادت به قشرهای مختلف مردم به‌ویژه جوانان به نحو احسن انتقال یابد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 289130

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/289130/

ایثار
  http://isaar.ir