استاندار گلستان در جلسه شورای راهبردی توسعه ایثار و شهادت

امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند

17 مرداد 1397 ساعت 18:33

استاندار گلستان با تأکید بر اینکه امروز الگوی اصلی وحدت در جامعه شهدا هستند، اظهار کرد: شهیدان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران و ضامن نظام هستند.


به گزارش ایثار واحد گلستان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی ظهر امروز 17 مرداد در اولین جلسه شورای راهبردی توسعه ایثار و شهادت که با حضور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید، علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و اعضای این شورا برگزار شد، تصریح کرد: تلاشگران جامعه در حال حاضر کسانی هستند که اشتغال ایجاد کرده و خانواده‌ای را شاد نمایند.
وی با اشاره به اینکه خون شهدا تنها چیزی است که انقلاب اسلامی را بیمه می‌کند، افزود: مسیر شهادت همچنان باز است و هنوز می‌بینیم که جوانان پاک این میهن برای حفظ این کشور جان خود را فدا می‌کنند.
استاندار گلستان دیدار، تقدیر و تجلیل از خانواده معظم شهدا را وظیفه همگان دانست و خاطرنشان کرد: تکریم والدین شهدا وظیفه‌ای خطیر است که امیدواریم به‌خوبی از عهده آن برآییم.
هاشمی بابیان اینکه امروز تنها چیزی که ایران را بیمه می‌کند اتحاد است، یادآور شد: امروز آرامشی که بر سراسر میهن عزیز اسلامی‌مان سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان‌برکفان آن دوران است.
وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان جز برنامه‌های اصلی فرمانداران و مدیران اجرایی استان باشد افزود: هر سه ما یک‌بار جلسات شورای ترویج فرهنگ و ایثار در شهرستان‌ها با مسئولیت فرمانداران برگزار گردد.
استاندار گلستان گفت: امروز ما در حوزه ایثار و شهادت باید قدم‌هایی را برداریم که به جامعه و مردم ما نزدیک‌تر بوده و با عشق و اراده قوی اتفاق بیفتد.
هاشمی اظهار کرد: امروز آرامش، امنیت و عزت ما مدیون فداکاری‌های شهداست و وظیفه ما حفظ و حراست از این فداکاری‌هاست و این مسئله جز بافرهنگ ایثار و شهادت محقق نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه حضور در كنار خانواده معظم شهدا توفيق الهي براي مسئولان است، خاطرنشان کرد: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباري خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورده است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 254598

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/254598/

ایثار
  http://isaar.ir