ایرنا سهم بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد

خبرگزاری ايرنا , 31 مرداد 1398 ساعت 17:22

قزوین – ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی قزوین با انتشار اخبار متعدد در حوزه ایثار و شهادت، سهم بسزایی در ترویج این فرهنگ دارد.


ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین روز پنجشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین به مناسبت روز خبرنگار نقش رسانه‌ها را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: خبرنگاران پیشگامان عرصه اطلاع‌رسانی هستند و باید همواره قدردان جایگاه رفیع آنها در جامعه بود.
غلامرضا حقایق پور اظهار داشت: رسانه ها، پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و جامعه امروز، نیاز به رسانه و اطلاع رسانی دقیق و شفاف دارد.
وی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه تک تک افراد جامعه است و امیدواریم با تعامل و هم افزایی سازمانها و مردم برنامه‌های مطلوبی را در این راستا اجرا کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: یکی از افتخارات بزرگ مردم قزوین این است که مهد پرورش شهدایی همچون عباس بابایی و حسین لشگری بوده که آوازه‌ آن، نه تنها در کشور بلکه در سطح جهان پیچیده است.
حقایق پور افزود: با توجه به شخصیت ملی و اثرگذار شهیدان بابایی و لشگری باید مسئولان کشوری، به ویژه مدیران استانی اهتمام ویژه ای در معرفی و تبیین ابعاد مختلف زندگی این شهدا داشته باشند.
وی از مسئولان و عموم مردم شهیدپرور دعوت کرد تا در یادواره شهیدان سرلشکر خلبان عباس بابایی و سید اسرا سرلشکر خلبان حسین لشگری که امروز از ساعت ۱۷ و ۳۰ تا ۱۹ در حسینیه امامزاده‌حسین(ع) برگزار می‌شود، شرکت کنند.
علی حیدر شاه حسینی رییس خبرگزاری مرکز قزوین نیز در این دیدار از آمادگی این رسانه برای معرفی هر چه بیشتر فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسل جدید خبر داد.
وی با بیان اینکه خبرگزاری ایرنا رویدادهای مختلف را در بخش های خبر، فیلم،  عکس و صدا منتشر می کند، افزود: خبرنگاران این مرکز با تمام توان تلاش می کنند رویدادهای مختلف استان را در بخش های گوناگون در این خبرگزاری بازتاب دهند.


کد مطلب: 302909

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/302909/

ایثار
  http://isaar.ir