حجت الاسلام عزیزی در پیامی هفته دولت را گرامی داشت

2 شهريور 1395 ساعت 9:26

حجت الاسلام عزیزی : هفته دولت يادآور فداکاري‏هاي فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احيا کننده روزهاي پرشور خدمتگزاري شهيدان بزرگ ، رجايي و باهنر است که با خون خود مسیر متعالی انقلاب را روشن و نهال نورس این نهضت را آبیاری نمودند و سبب رشد و بالندگی این نظام در اطراف و اکناف عالم شدند .


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در اولین روز از هفته دولت در پیامی خطاب به کلیه پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از خدمات ارزنده کارکنان خدوم بنیاد تجلیل کرد .
متن پیام به این شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر يک حکومتي، ارزشهايش ارزشهاي انساني، اخلاقي و اسلامي باشد (و) بخواهد خدمت به نوع خودش بکند و خودش را خدمت گزار بداند، قهرا ملت با اوست و قهرا يک قدرت خارجي نميتواند او را تحت تاثير قرار بدهد. »  امام خميني ( ره )
 
هفته دولت يادآور فداکاري‏هاي فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احيا کننده روزهاي پرشور خدمتگزاري  شهيدان بزرگ ، رجايي و باهنر است که با خون خود مسیر متعالی انقلاب را روشن و نهال نورس این نهضت را آبیاری نمودند و سبب رشد و بالندگی این نظام در اطراف و اکناف عالم شدند . یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد. بی گمان  در طول دوران خدمت شما همکاران گرامی  در نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان نوپا  يادگارهاي ارزشمندي از تلاش‏ها و فداکاري‏های دلسوزانه و متعهدانه شما ثبت گردیده است ، اینجانب بر خود فرض می دانم که به پاس خدمات ارزشمند شما خادمین به خانواده های معظم ایثارگران مراتب تقدیر و تشکر خالصانه خود را تقدیم شما نموده و  ضمن تبريك هفته دولت و روز كارمند به تمامي كاركنان خدوم بنیاد شهید و امور ایثارگران و آرزوي سلامت و سعادت براي ايشان، بر تلاش در قدرداني از زحمات كارمندان و حفظ حقوق این عزیزان تأكيد نمایم و اميدوارم با كمك و همكاري همه كاركنان در بهبود كيفيت ارائه خدمات به ایثارگران معظم و همچنین ترویج فرهنگ متعالی ایثارو شهادت در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج ) و با تمسک به آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) و منویات مقام معظم رهبری موفق‌تر از گذشته با اراده ای راسخ به سمت قله های عزت و پیشرفت حركت نمائيم.
دوام توفیق شما را از درگاه ایزد منان مسألت می نمایم .
محمدتقی عزیزی/ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی
 
 


کد مطلب: 176569

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/176569/

ایثار
  http://isaar.ir