برگزاری جلسه بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان

21 مهر 1397 ساعت 9:25


به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، جلسه حوزه بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید . پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد شهداء در تکریم جایگاه ایثار و شهادت گفت : دفاع مقدس با تولید ایثار ، شهادت و رشادت قهرمانان عاشورا بود ، باز تولید فرهنگی که تا به امروز رمز ماندگاری انقلاب اسلامی بوده و با اتکا بر آنها پایدار خواهند ماند .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان خاطر نشان کرد: ترس دشمنان و یزیدیان از همین فرهنگ ایثار و شهادت است زیرا آنان می دانند این فرهنگ چه برکاتی را برای ما به همراه داشته و امروز چه جایگاهی را برای ما در منطقه رقم زده است . به عبارتی دیگر اگر امروز مقاومت در منطق وجود دارد و اسرائیل به یک جنازه سیاسی تبدیل شده که روز به روز میخی تازه بر تابوتش می خورد. به خاطر همین فرهنگ ایثار و شهادت و جایگاه کشور ایران در منطقه است .
این مقام مسئول افزود : از آنجائیکه رفع مشکلات مربوط به بهداشت و درمان ایثارگران بخصوص جانبازان معزز یکی از مهمترین وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران به شمار می آید و رسیدگی به شرایط بیمه درمانی خانواده های ایثارگر در استان یکی از اقدامات بنیاد شهید به شمار می رود و استان هرمزگان با 9 هزار و 74 نفر پوشش خدماتی درمانی از طریق بیمه پایه و مکمل که بیمه دی می باشد خدمات درمانی ارائه می شود به خود اختصاص داده است . 

انتهای پیام./


کد مطلب: 262725

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/262725/

ایثار
  http://isaar.ir