پیام تبریک مدیر کل بنیاد مازندران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی

27 ارديبهشت 1398 ساعت 2:00

پیام تبریک مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی.


با سلام و احترام
ضمن گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، این مناسبت خجسته را به عموم دست اندرکاران این عرصه به خصوص در سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک و تهنیت میگویم.
در اهمیت و نقش و جایگاه روابط عمومی همین بس که به عنوان هنر هشتم شناخته می شود.
امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی انکارناپذیر و قابل توجه است. نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنا بر این،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی است و دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است.
اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.
روابط عمومی مدون از ابزارهای قوی مدیریت افکار است و به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.
روابط عمومی ها میتوانند با اجرایی شدن این توجهات، گام‌های بلندی را در حرکت روبه رشد نظام ارتباطی بردارند و این حرفه تخصصی را در جایگاه و منزلت واقعی خویش قرار دهند. در واقع باید گفت روزملی ارتباطات و روابط عمومی می‌تواند نقطه عطفی را در توسعه و تحول واحدهای روابط عمومی در کشور ایجاد نماید.
با آرزوی توفیق روزافزون
هدایت مظلومی
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران


کد مطلب: 289221

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/289221/

ایثار
  http://isaar.ir