نشست هماهنگی ستاد اجرایی جشنواره رسم سرخ برگزار شد

24 دی 1397 ساعت 19:35

نشست هماهنگی هیئت داوران و ستاد اجرایی نخستین جشنواره دستاوردهای انقلاب اسلامی در قاب اینفوگرافی (رسم سرخ) روز دوشنبه ۲۴ دی ماه در محل سالن اجتماعات دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد.


به گزارش «ایثار» مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست با بیان اینکه این جشنواره نخستین جشنواره اینفوگرافی در حوزه انقلاب اسلامی و ایثار و شهادت است افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوب نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از ابتدا در برگزاری این جشنواره به همکاری پرداخته است.
رحیم نریمانی ادامه داد: اینفوگرافی های این جشنواره در قالب‌های ایستا و متحرک هستند. پوستر و تیزر این جشنواره نیز تهیه شده و اطلاع‌رسانی‌های لازم نیز در خصوص آن صورت گرفته است. تاکنون ۶۰ اثر به این جشنواره ارسال شده و پیش‌بینی می‌کنیم تا مدت معین شده برای ارسال آثار، ۲۰۰ اثر به این جشنواره ارسال شود.
وی با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره در اواخر بهمن‌ماه برگزار می‌شود گفت: دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، دانشگاه سوره، دانشگاه صداوسیما، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و نشر شاهد در کنار اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران به حمایت از این جشنواره پرداخته‌اند.
گفتنی است در این جلسه که با حضور عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و اعضای هیئت داوران و ستاد اجرایی نخستین جشنواره دستاوردهای انقلاب اسلامی در قاب اینفوگرافی برگزار شد، حاضران به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 274920

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/274920/

ایثار
  http://isaar.ir