قدس در کلام شهدای کرمان

11 خرداد 1398 ساعت 8:49

شهید علی شیخ جلالیدر وصیتنامه خود آورده است: خودتان را مهیا کنید تا بتوانیم از کربلا به قدس برسیم، بیائید با هم باشیم و دست اتحاد به همدیگر بدهیم.


به گزارش خبرنگار دفاع‎پرس از کرمان، تفکر صهیونیسم با اهداف توطئه‎آمیز، زمینه‎های اشغال قبله‎گاه اول مسلمین را فراهم آورده و باعث دوری و بی خانمانی میلیون ها فلسطینی از سرزمین اجدادی خود شده است.
رژیم صهیونیستی در طول دهه‌ها اشغال فلسطین، جنایاتی را مرتکب شده که در تاریخ بی سابقه است و باعث رو سفیدی همه جنایتکاران تاریخ بشریت شده است.
شهدای گرانقدر در وصیت‌نامه‌های خود همواره به مسئله فلسطین و آزادی قدس توجه ویژه ای داشتند که به گوشه ای از این وصیت نامه ها اشاره می‎شود:
شهید حمید اسحاقیه میبدی
من فقط در راه خدا و اعلای کلمه حق شهید شدم تا حکومت پربار اسلامی را در سراسر جهان گسترش بخشم و مظلومان جهان را آزاد کنیم و قدس عزیز را از چنگال صهیونیسم بیرون آوریم تا راه را برای ظهور مهدی عزیز صاحب الزمان هموار کنم امیدوارم خداوند به ما عنایتی کند و ما را از سربازان او قرار دهد.
شهید آصف علی شمس الدینی

انشااله می رویم تا کربلای حسین می رویم می رویم تا قدس عزیز می رویم تا با رهبری روح اله خمینی بیعت کنیم می رویم تا با مهدی موعود از مرز ایران تا سراسر جهان جهاد کنیم تا کل دنیا الله‌گو شوند.
شهید اکبر شمس الدینی

انشاالله بعد از آزادی قبر امام حسین ع به سوی قدس حرکت کنیم قدسی که اسرائیل غاصب بر مردم مستضعف انجا حکومت می کند و هر روز جوانان اسلام را شهید می کند.
شهید علی شیخ جلالی
ای برادر و خواهر، شما نيز خودتان را مهيا کنید تا بتوانيم كربلا و از كربلا به قدس برسيم، بيائيد با هم باشيم و دست اتحاد به همديگر بدهيم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 291309

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/291309/

ایثار
  http://isaar.ir