مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد تهران بزرگ برگزار شد

13 آبان 1398 ساعت 13:49

مراسم معارفه حمید علی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و تکریم نادر نصیری مدیرکل سابق بنیاد تهران بزرگ با حضور نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.


به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی روز دوشنبه ۱۳ آبان ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با تأکید بر اهمیت نظارت بر مجموعه‌ها گفت: نظارت و بازرسی از تمام زیرمجموعه‌ها همواره مورد تأکید بوده است و در همین راستا از امروز آقای «نادر نصیری» به‌عنوان مشاور امور استان‌های اینجانب منصوب می‌شود تا با قدرت به نظارت و رسیدگی به گزارش‌های واصله از استان‌ها بپردازد و با سفر به بخش‌های مختلف از نزدیک شرایط را بررسی کند.
وی ادامه داد: آقای «حمید علی صمیمی» نیز دارای سابقه خوبی در بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ هستند و از امروز به‌عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ منصوب می‌شوند و از تمام مدیران توقع داریم نهایت همکاری را با هر دوی این عزیزان داشته باشند.
گفتنی است متن حکم انتصاب «حمید علی صمیمی» به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به شرح زیر است:
جناب آقای حمید علی صمیمی
با سلام
نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، جناب‌عالی را به سمت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ منصوب می‌نمایم.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان با رویکردی فرهنگی، تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی و آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
سید محمدعلی شهیدی
انتهای پیام/


کد مطلب: 313700

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/313700/

ایثار
  http://isaar.ir