​مراسم بزرگداشت شهدای دولت شهرستان خوی برگزار شد

9 شهريور 1398 ساعت 12:14

مراسم بزرگداشت شهدای دولت شهرستان و شهیدین رجائی و باهنر با حضور حجت الاسلام شکوری امام جمعه و سید محمد عابدی فرماندار ،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، اعضای شورای اداری و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد.


به گزارش ایثار آذربایجان غربی؛ در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر به توطئه های استکبار جهانی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه یکی از عوامل اقتدار نظام جمهوری اسلامی مردم می باشند استکبار جهانی با هدف ایجاد شکاف میان نظام و مردم و ایجاد نارضایتی جنگ اقتصادی گسترده ای علیه کشور ما آغاز کرده است اما این توطئه نیز با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و حضور گسترده مردم در صحنه خنثی خواهد شد.

سید محمدعابدی در ادامه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد وافزود: بیانیه گام دوم انقلاب، تحلیل نقاط ضعف و قوت انقلاب در چهار دهه گذشته است و در آینده باید نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف برطرف شود.

وی تصریح کرد : خون پاک شهیدان گرانقدر انقلاب و نظام اسلامی همواره حافظ منافع نظام در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی ایران بوده و پس از این نیز تقویت این فرهنگ در جامعه مانع از نفوذ فرهنگ بیگانه به داخل کشور خواهد شد.
کد مطلب: 304458

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/304458/

ایثار
  http://isaar.ir