یادواره ۵۹ شهید دانش‌آموز در اسفراین

13 آبان 1398 ساعت 9:22

به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسفراین یادواره شهید «بهنام محمدی» و ۵۹ شهید دانش‌آموز در اسفراین برگزار شد.


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت‌الاسلام «هوشمند نژاد» امام‌جمعه بام و صفی‌آباد در یادواره شهید «بهنام محمدی» و ۵۹ شهید دانش‌آموز در اسفراین که باهمت بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد با اشاره به این‌که دفتر تاریخ انقلاب اسلامی و تاریخ این ملت از رشادت و مجاهدت نوجوانان عاشق ولایت و اسلام سرشار است، افزود: دانش‌آموز بسیجی باید مؤمن، انقلابی، کارآمد، دانشمند و پای‌کار باشد که ارمغان آن تربیت دانشمندان علمی همچون شهدای عرصه جهاد علمی است. به گفته وی، اگر نوای تفکر بسیجی در کشور طنین‌انداز شود، چشم طمع دشمنان و بدخواهان از آن دور خواهد شد.
سرهنگ پاسدار «مهدی الهی راد» فرمانده سپاه اسفراین هم این یادواره را نخستین یادواره دانش‌آموز محور برای شهدای دانش‌آموز دانست و افزود: دانش آموزان باید در علم‌آموزی و جهاد علمی پیشگام و پیشتاز باشند و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را دنبال کنند.
وی به نقش‌آفرینی دانش آموزان و فرهنگیان در شکل‌گیری و اعتلای دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: اسفراین ۵۹ شهید دانش‌آموز و ۱۳ شهید معلم را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. به گزارش خبرنگار ما، در این مراسم از پدر شهید دانش‌آموز «رمضان علی هادیان» شهید شاخص بسیج دانش‌آموزی اسفراین تجلیل و تقدیر شد.
 


کد مطلب: 313575

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/313575/

ایثار
  http://isaar.ir