پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در پی شهادت جانباز «سردار حاج میرزا محمد سلگی»

14 فروردين 1399 ساعت 22:44

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی تصریح کرد: وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «سردار حاج میرزا محمد سلگی» از فرماندهان مؤمن، متعهد و فداکار هشت سال دفاع مقدس تهنیت باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود.


به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به این شرح است:
خانواده محترم جانباز شهید گرانقدر سلگی
سلامٌ علیکم
عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون همت ایثارگران و دلاوری جانبازان سرافرازی است که بر سر پیمان ماندند و در اعتلای خط سرخ شهادت و میراث گرانقدر شهدا کوشیدند. آنان که دیروز پیشگامان عرصه نبرد حق علیه باطل بودند و امروز پهلوانان عرصه شکیبایی و اسوه‌های استقامت هستند. جانبازان با روح آسمانی خویش متجلی شکوه ایثار گشتند و اجر ایمان و مجاهدتشان، روح پر تمنای آنان را به همرزمان شهیدشان واصل می‌کند.
وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «سردار حاج میرزا محمد سلگی» از فرماندهان مؤمن، متعهد و فداکار هشت سال دفاع مقدس تهنیت باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود. آن سردار ولایی، رشید و قهرمان در عرصه‌های مختلف فرماندهی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نقش و خدمات مؤثری داشته‌اند. شهید معزز سردار سلگی در سال‌های عمر با برکت خویش اقدامات ارزشمند و ماندگاری نیز در بنیاد شهید و امور ایثارگران و خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و ترویج و توسعه فرهنگ والای ایثار و شهادت داشته‌اند.
ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم در شهادت این مجاهد مؤمن، دلاور و بصیر، شکیبایی و صبر جمیل بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.
 روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.
سیدمحمدعلی شهیدی
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 333286

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/333286/

ایثار
  http://isaar.ir