فرهنگ ایثار و شهادت قدرت بازدارنده در مقابل متجاوزان است

26 شهريور 1398 ساعت 13:30

مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت قدرت بازدارنده کشور در مقابل متجاوزان است و تا زمانی که این فرهنگ در کشور طنین‌انداز است، دسیسه‌ها و نقشه های دشمنان بی اثر خواهد بود و هیچ کشوری جرات ندارد کوچکترین تعرضی به خاک ایران داشته باشد.


به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در دیدار با خانواده های معظم شهیدان ‌«عبدالمحمد سالخورده» و «جمعه آفاق»، همچنین جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد «ضیا سلیمان بیگی» و «شیرعلی رحمانی» و جانباز سرافراز ۵۰ درصد «حمید دادوند»، بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت قدرت بازدارنده کشور در مقابل متجاوزان است و تا زمانی که این فرهنگ در کشور طنین‌انداز است، دسیسه‌ها و نقشه‌های دشمنان بی‌اثر خواهد بود و هیچ کشوری جرأت ندارد کوچکترین تعرضی به خاک ایران داشته باشد.
تولیده تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را مایه سعادت دانست و افزود: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و تجلیل از صبر و ایستادگی آنان، از راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه کشور و نظام را در مقابل گزندهای دشمنان بیمه خواهد کرد.
وی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های اجتماعی کشور هستند و همواره با مقاومت و ایستادگی خود باعث سربلندی کشور و نظام شده‌اند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 306583

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/306583/

ایثار
  http://isaar.ir