نخستین ماموریت بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

17 خرداد 1399 ساعت 13:16

مدیرکل بنیاد کردستان با بیان اینکه نخستین ماموریت بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: کار و خدمت به جامعه ایثارگری باید اولویت همه مدیران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد.


به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در مراسم معارفه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره با حضور ماموستا جلال مرادی، امام جمعه دیواندره با بیان اینکه نخستین ماموریت بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: کار و خدمت به جامعه ایثارگری باید اولویت همه مدیران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد.
وی استفاده از ظرفیت ایثارگران را فرصتی مهم در راستای هدف‌گذاری‌های بنیاد عنوان کرد و افزود: باید با تعامل و همفکری در مسیر توسعه و رفع مشکلات جامعه ایثارگری و بهبود وضعیت معیشتی ایثارگران حرکت کرد.
نجفی خاطرنشان کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است و با ارزش های مادی نمی‌توان آن را جبران کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان تصریح کرد: ارائه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تکریم کسانی است که با ایثار و مقاومت از اسلام، انقلاب و کشور دفاع کردند و این موضوع حساسیت وظایف کارکنان بنیاد را نشان می‌دهد.
وی عنوان کرد: همه‌ ما باید تلاش کنیم با سعه صدر و بالا بردن آستانه تحمل، خدمتی در شأن جامعه ایثارگران ارایه دهیم تا رضایت آنان را کسب کنیم و در این راستا باید از همه ظرفیت‌های مختلف داخل و خارج سازمانی بهره ببریم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 338551

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/338551/

ایثار
  http://isaar.ir