​شهدا برکت و دارایی کشور هستند

19 مرداد 1398 ساعت 12:00

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در دومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان گفت: ما هر چه داریم به برکت خون شهدا است لذا اگر کوتاهی کنیم باید پاسخگو باشیم.


به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ دومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با حضور مدیرکل بنیاد، فرمانداران و سایر اعضا در سالن شهید مردانی استانداری برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در این جلسه گفت: پیشرفت امروز ما به برکت خون شهدا است لذا اگر در خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران کوتاهی کنیم باید در آخرت پاسخگو باشیم.

جعفر مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به برگزاری یادواره شهدای عشایر و نقش عشایر در تمامیت ارضی و حفاظت از مرزهای کشور افزود: در حال حاضر که دشمن در حال تفرقه‌افکنی است و با تمام قوا برای این هدف در کشور ما فعالیت می‌کند، انسجام و وحدت بین تمام قومیت‌ها، طوایف و ... از عوامل مهم جلوگیری از سوءاستفاده دشمن می‌باشد که برگزاری یادواره‌ها یکی از ابزارهای قوی و مهم در همین راستا محسوب می‌شود.

مردانی ضمن تبریک به جهت کسب رتبه برتر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از سال 94 تا پایان سال 97 تصریح کرد: این افتخار نتیجه برنامه‌ریزی، همفکری و هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تمام دستگاه‌های اداری می‌باشد و می‌طلبد در ادامه نیز با تلاش و هم‌فکری در جهت کسب رضایت‌مندی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران کوشا باشیم.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان نیز در ادامه به اجرای 25 عنوان برنامه محوری به مناسبت سالروز آزادگان اشاره و خاطرنشان کرد: از تمام دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود با برگزاری مراسم و ویژه‌برنامه‌های خود از آزادگان شاغل در ادارات تجلیل و قدردانی کنند.

انتهای پیام/

 

 


کد مطلب: 300813

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/300813/

ایثار
  http://isaar.ir