تشکیل جلسه شوراي توسعه فرهنگ ايثار وشهادت شهرستان خرمشهر

17 آذر 1397 ساعت 12:46

جلسه شوراي ترويج و توسعه فرهنگ ايثار وشهادت شهرستان خرمشهر برگزار شد.


جلسه شوراي ترويج و توسعه فرهنگ ايثار وشهادت شهرستان خرمشهر برگزار شد.
جلسه شوراي ترويج و توسعه فرهنگ ايثار وشهادت شهرستان خرمشهر در تاريخ  ۱۴/۹/۱۳۹۷ با حضور معاون سياسي و اجتماعي فرماندار، فرماندهان نظامي وانتظامي، روساي ادارات، ، شوراي شهر ، امام جمعه و بخشدار مینوشهر در سالن اجتماعات فرمانداري خرمشهر تشكيل شد.
در ابتدای این نشست رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خرمشهر ضمن خير مقدم گویی به حاضرين  وتقدير و تشكر از فرمانداري شهرستان و مسولين حاضرو مشاورين به بيان سخناني در راستاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، ديدار با خانواده هاي معزز شاهد وايثارگر، برگزاري يادواره ها، نصب بنر شهدا در ادارات و  برنامه های عطر افشاني گلزار شهدا پرداخت.
در ادامه امام جمعه مينوشهر ضمن قدردانی از بنیاد بدلیل برنامه ریزی و هماهنگی در جهت برگزاري مراسمات، ديدار ها و پييگيري مشكلات خانوادهاي  شاهد وايثار ، در صوص ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ حماسه و ایثار مطالبی بیان کرد.
سخنان مهندس خزينه پور نماينده تام الختيار منطقه آزاد اروند، مشاور فرماندار ، ساعدی معاون سیاسی فرماندار و  سایر اعضاء و ارائه راهکارهای اجرایی در خصوص ترويج  فرهنگ ايثار وشهادت، برگزاري مراسمات و مناسبتهاي مختلف و دیدار با ایثارگران از دیگر بخشهای این نشست بود.
 


کد مطلب: 270015

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/270015/

ایثار
  http://isaar.ir