سرپرست معاونت بهداشت و درمان منصوب شد

26 مهر 1394 ساعت 9:28

حجت الاسلام عزیزی : نظر به تعهد ، شایستگی و علاقه مندی شما به جامعه معظم ایثارگری جنابعالی را به عنوان سرپرست معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی  منصوب  می نمایم .


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی طی ابلاغی عزیز رضایی را به عنوان سرپرست معاونت بهداشت و درمان اداره کل بنیاد خراسان شمالی منصوب کرد متن ابلاغ به این شرح است : 

باسمه تعالی
همکار گرامی جناب آقای عزیز رضایی
  باسلام
احتراماً نظر به تعهد ، شایستگی و علاقه مندی شما به جامعه معظم ایثارگری جنابعالی را به عنوان سرپرست معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی  منصوب  می نمایم .
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها ، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی ، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند .
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول و ضوابط جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و با بسیج تمام استعدادها با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا ، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران ، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید .
توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم .  
محمدتقی عزیزی


کد مطلب: 138201

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/138201/

ایثار
  http://isaar.ir