حفظ و ترویج آموزه‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است

14 آبان 1398 ساعت 13:40

مدیرکل بنیاد گلستان خانواده‌های شهدا را اسوه ایثار و موجب عزت و اقتدار نظام خواند و بیان داشت: حفظ و ترویج آموزه‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است.


به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان «قدرت الله ثنایی» و «محمدرضا عباسی» اظهار کرد: والدین شهدا با اهدای عزیزانشان برای دفاع از ایران اسلامی بزرگ‌ترین ایثار را انجام دادند و دیدار و رسیدگی به مشکلات این قشر معزز کمترین کاری است که مسئولان می‌توانند انجام دهند.
وی پاسداشت رشادت‌ها و دلیرمردی‌های جانبازان و ایثارگران را رسالتی همگانی برشمرد و گفت: همه ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و باید برای تکریم خانواده‌های آنان از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
مدیرکل بنیاد در این دیدارها با تجلیل از استقامت و ایثار خانواده‌های شهدا و جانبازان، آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی را مدیون جان‌فشانی شهدا دانست و افزود: خانواده‌های معظم شهدا با تربیت فرزندانی صالح روح پدران و همسران شهید خود را شاد کردند و این فرزندان را ادامه‌دهنده راه شهدای خود نمودند.
وی خانواده‌های شهدا را اسوه ایثار و موجب عزت و اقتدار نظام خواند و بیان داشت: حفظ و ترویج آموزه‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است.
شهید قدرت الله ثنایی فرزند اسدالله در 20 شهریورماه 1344 در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ 16 شهریور 1362 در منطقه هویزه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید محمدرضا عباسی فرزند حسن در 23 خردادماه 1339 در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ 10 شهریور 1365 در عملیات کربلای 2 و منطقه حاج عمران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 313513

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/313513/

ایثار
  http://isaar.ir