شماره جدید ماهنامه فرهنگی اجتماعی «شاهد نوجوان» منتشر شد

17 ارديبهشت 1398 ساعت 11:03

یکصد و شصت و پنجمین شماره ماهنامه فرهنگی اجتماعی «شاهد نوجوان» به همت گروه مجلات شاهد منتشر شد.


به گزارش «ایثار»، جدیدترین شماره شاهد نوجوان حاوی مطالبی چون «سرمقاله»، «حکایت»، «از چشمه‌سار جماران»، «داستان»، «ما می‌توانیم»، «شعر»، «قند شیرین»، «طنز»، «دنیای مجازی»، «پرواز در قفس»، «آشپزباشی»، «جدول»، «من می‌گویم، تو بنویس»، «ایران زیبا»، «علمی»، «ارزش‌ها»، «سفر به دوردست‌ها»، «خواندنی شنیدنی»، «سبز و آسمانی»، «راه آینده»، «ورزشی»، «قلم تو» و «تا جویبار خراسان» است.
در سرمقاله این مجله با عنوان «تو بهترینی» می‌خوانیم:
- مادر می‌گوید: «او همیشه به یاد ماست».
- من می‌پرسم: «پس چرا ما فراموشش می‌کنیم؟»
- پدر می‌گوید: «او همیشه به حرف‌های ما گوش می‌دهد.»
- من می‌پرسم: «پس چرا به حرف‌هایش گوش نمی‌دهیم؟»
- آن‌ها جواب می‌دهند: «برای اینکه او خیلی توانا و خیلی مهربان است، ولی ما بندگان ناتوان و ضعیفی هستیم». من با خودم فکر می‌کنم وقتی او این‌قدر خوب و بزرگ و مهربان است، وقتی این‌قدر ما را دوست دارد، پس چطور ما می‌توانیم این‌قدر با او نامهربان باشیم؟! چطور می‌توانیم او را از یاد ببریم؟ به دستوراتش عمل نکنیم؟ چطور می‌توانیم با وجودی که می‌دانیم در مقابل او خیلی ضعیف و ناتوان هستیم باز از دستورات او سرپیچی کنیم؟»
آه! ای خدای عزیز و مهربان! من جواب این سوال‌ها را نمی‌دانم. من نمی‌دانم که چرا گاهی از تو غافل می‌شوم؛ چرا گاهی فراموشت می‌کنم؛ اما می‌دانم هر وقت که به یادت می‌افتم، می‌بینم که با مهربانی نگاهم می‌کنی و هر وقت که با تو حرف می‌زنم، با اشتیاق به حرف‌هایم گوش می‌دهی. تو خوبی
.... تو بهترین بهترین‌هایی. من فقط می‌توانم همین را بگویم.
یکصد و شصت و پنجمین شماره نشریه شاهد نوجوان در 51 صفحه و به بهای 3600 تومان منتشر شده است.
گفتنی است «شاهد نوجوان» به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرمسئولی رحیم نریمانی منتشر می‌شود و علاقه‌مندان برای تهیه این مجله می‌توانند به سامانه شاهد الکترونیک به نشانی mag.navideshahed.com مراجعه و یا با شماره 88823584، امور مشترکین مجلات شاهد تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 288242

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/288242/

ایثار
  http://isaar.ir