خانواده‌های شاهد و ایثارگر مظهر ایثار و فداکاری هستند

29 مهر 1397 ساعت 22:28

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و کسب رضایت این قشر از جامعه به‌عنوان ولی‌نعمتان مردم ایران، از وظایف اصلی مسئولان است.


به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، یکشنبه 29 مهرماه سال 1397 احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر به‌اتفاق مددکار این شهرستان با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر روستای آقدرق دیدار کرد.
ابراهیمی در این دیدارها بابیان اینکه تداوم راه شهدا ضامن بقای انقلاب است اظهار داشت: خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر مظهر ایثار و فداکاری هستند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را مایه مباهات  دانست و گفت: دیدار با این عزیزان یک افتخار و فرصت مغتنمی است که موجب تجدید روحیه‌ برای خدمت به بهترین بندگان خداوند می‌شود.
وی تأکید کرد: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و کسب رضایت این قشر از جامعه به‌عنوان ولی‌نعمتان مردم ایران، از وظایف اصلی مسئولان است.
گفتنی است؛ در این دیدارها رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر با والدین شهید «عادل لقمانی» و همسر و فرزندان جانباز متوفی جمشید بالاکشی زاده ملاقات و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
انتهای پیام/ 

 


کد مطلب: 263942

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/263942/

ایثار
  http://isaar.ir