خدمت به ایثارگران توفیق الهی است

24 تير 1398 ساعت 15:10

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خدمت به ایثارگران را توفیق دانست و گفت: معاونت توسعه مدیریت و منابع چرخ زیرین آسیاب و نقطه‌ پرگار حرکت فعالیت‌های اجرایی بنیاد است. اگر مجموعه بنیاد بخواهد به‌ خوبی فعال شود باید معاونت توسعه‌ فعال و پویا داشته باشد.


به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان بعد از ظهر یکشنبه 23 تیرماه در نشست تخصصی با مجموعه معاونت توسعه که با حضور بهزاد حق بیگی معاون توسعه مدیریت و منبع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد، خدمت به ایثارگران را توفیق دانست و گفت: معاونت توسعه چرخ زیرین آسیاب و نقطه‌ پرگار حرکت فعالیت‌های اجرایی بنیاد است. اگر مجموعه بنیاد بخواهد به‌ خوبی فعال شود باید معاونت توسعه‌ مدیریت فعال و پویا داشته باشد تا بتواند انرژی مثبت به مجموعه تزریق کند.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت کار در معاونت توسعه مدیریت افزود: معاونت‌های مختلف در بنیاد مأموریت‌های مربوط به خود را دارند اما در این‌ بین مأموریت معاونت توسعه مأموریتی خاص، ویژه و اثرگذار است که با عملکرد خود می‌تواند به مجموعه سرعت ببخشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز توسعه فردی، نشاط کارکنان و به‌روزرسانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را مهم‌ترین ابزار پیشبرد اهداف و پیشرفت یک سازمان دانست و تصریح کرد: باید برای موضوعات فردی و انگیزشی کارکنان و دیگر مسائل مهم از جمله به‌ روزرسانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مجموعه برنامه‌ریزی داشته باشیم.
رستمیان افزود: توجه به ورزش و برنامه‌های همگانی و ایجاد نشاط و آموزش کارکنان نکاتی مهم و در راستای پیشرفت فردی و مجموعه بنیاد است، ما باید بدانیم تمامی برنامه‌ها باید به سمتی حرکت کند تا درنهایت منجر به رضایتمندی جامعه‌ هدف شود.
انتهای پیام/


کد مطلب: 297134

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/297134/

ایثار
  http://isaar.ir