انتشار فایل‌های صوتی مشاوره تحصیلی آزمون سراسری (بخش اول تا چهارم)

4 تير 1396 ساعت 20:21

اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران طی اطلاعیه‌ای از آغاز بارگذاری فایل‌های صوتی مشاوره تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر آزمون سراسری در پایگاه اطلاع رسانی ایثار از چهارم تیر ماه خبر داد.


به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: اداره کل آموزش بنیاد به منظور آشنایی داوطلبان شاهد و ایثارگر با نحوه مطالعه و جمع بندی در دو هفته پایانی مانده تا آزمون سراسری و تکنیک‌های تست‌زنی در جلسه آزمون سراسری با همکاری یکی از مشاوران ارشد برنامه‌ریزی تحصیلی اقدام به تهیه فایل‌های آموزشی 2 دقیقه‌ای نموده است که از چهارم تیر ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی ایثار به نشانی www.isaar.ir و کانال این سایت به آدرس isaar_ir@ بارگذاری شده است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: در این برنامه‌ها داوطلبان با نحوه جمع بندی دروس و تکنیک‌های تست‌زنی در آزمون سراسری شامل ضربدر و منها، زمان‌های نقصانی، تشخیص تست‌های زمان گیر و مبحث شناسی آشنا می‌شوند.
در پایان این اطلاعیه آمده است: داوطلبان شاهد و ایثارگر می‌توانند ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی ایثار و استفاده از این فایل‌ها در بخش چندرسانه‌ای و پنل اخبار و اطلاعیه‌های دانشجویان و دانش آموزان نظرات خود را نیز اعلام نمایند.
مشاوره تحصیلی آزمون سراسری - بخش اول (لطفاً کلیک کنید)
مشاوره تحصیلی آزمون سراسری - بخش دوم (لطفاً کلیک کنید)
مشاوره تحصیلی آزمون سراسری - بخش سوم (لطفاً کلیک کنید)
مشاوره تحصیلی آزمون سراسری - بخش چهارم (لطفاً کلیک کنید)
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 209221

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/209221/

ایثار
  http://isaar.ir