جانبازان سندهاي افتخار يك ملت هستند

19 دی 1397 ساعت 18:14

مدير كل بنياد مازندران پس از عيادت از سه ايثارگر در ساري گفت: جانبازان سندهاي افتخار يك ملت هستند و براي فراهم ساختن ...


به گزارش ايثارواحد مازندران، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز چهارشنبه نوزدهم دي ماه به همراه معاون تعاون بنياد در بيمارستان امام خميني(ره) ساري از دو جانباز عزيز فرج ا... نوري و كريم محمد نيا عيادت كرد.
مظلومي پس از آن به همراه مدير كل آموزش و پرورش استان از جانباز سرافراز هفتاد درصد مازيار ابراهيم ديدار و عيادت بعمل آورد.
مدير كل بنياد مازندران پس از عيادت از سه ايثارگر در ساري گفت: جانبازان سندهاي افتخار يك ملت هستند و براي فراهم ساختن امنيت و آرامش ما از عزيزترين وجود(( جسم)) خود گذشتند و هرگز ميدان را خالي نكردند و شجاعانه با دشمنان جنگيدند و در اين مسير مقدس جسم پاك خود را تقديم نظام كردند.
وي با بيان اينكه جانبازان در راه اعتلاي حقانيت نظام و ارزش هاي انقلاب ، ايثار و از خودگذشتگي كردند اظهارداشت: امروز همه مردم بايد در قبال فداكاري جانبازان عزيز ، قدرشناسي كنند و رشادت هاي آنان را هرگز از ياد نبرند.
مظلومي با بيان اينكه جوانمردي و ايثار جانبازان در اذهان مردم ما ماندگار خواهد ماند گفت: اينان مبارزاني خالص ،با صداقت و بي ريا بودند و عاشقانه از كشور و نواميس خود دفاع كردند.
مدير كل بنياد مازندران ضمن احوالپرسي و عيادت از اين سه ايثارگر بزرگوار،روند درماني آنان را مورد بررسي و براي بهبود و ادامه درمان اين عزيزان، اعلام آمادگي كرد.
انتهاي پيام/
 


کد مطلب: 274409

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/274409/

ایثار
  http://isaar.ir