مدیر آموزش و پرورش بویین‌زهرا:

باید ارایه‌ی خدمات آموزشی به ایثارگران تقویت شود

23 خرداد 1398 ساعت 21:07

مسوولان آموزش و پرورش از همه‌ی ظرفیت‌ها و امکانات خود در جهت تقویت امور تربیتی و آموزشی دانش‌آموزان بویژه ایثارگران استفاده خواهند کرد.


به گزارش ایثار واحد قزوین، دومین جلسه ستاد شاهد اجرایی آموزش و پرورش بویین‌زهرا با حضور بهرامعلی کشاورزقاسمی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمد آقاعلیخانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویین‌زهرا و سایر اعضا برگزار شد.
در این جلسه، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا با اشاره به ویژگی‌های مدارس شاهد گفت: این مدارس به دستور امام راحل در راستای رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا در سال 1365 تاسیس شده است.
وی افزود: در سال 82، شورای انقلاب فرهنگی در جهت ادامه‌ی فعالیت مدارس شاهد تصمیم‌های لازم را اتخاذ کرد.
این مسوول گفت: مسوولان مدارس شاهد باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت مضاعفی داشته باشند زیرا این مدارس به نام شهدا نام گرفتند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا افزود: باید بوی شهادت در فضای آموزشی مدارس شاهد پیچیده شود و از تصاویر شهدا استفاده گردد و دانش‌آموزان بیشتر با سیره و منش شهیدان آشنا شوند.
در ادامه جلسه آقاعلیخانی گفت: همه ما در قبال شهدا مسوول هستیم و در خدمت کردن به دانش‌آموزان باید طبق سیره شهدا عمل کنیم.
وی افزود: در این راستا مسوولان آموزش و پرورش از همه‌ی ظرفیت‌ها و امکانات خود در جهت تقویت امور تربیتی و آموزشی دانش‌آموزان بویژه ایثارگران استفاده خواهند کرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویین‌زهرا گفت: دیدار از خانواده‌های شهدا و تکریم از آنان در اولویت برنامه‌های آموزش و پرورش است و در این زمینه همکاری خوبی با بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد کرد.


کد مطلب: 292608

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/292608/

ایثار
  http://isaar.ir