تجلیل از کارمندان منتخب طرح تکریم ارباب‌رجوع بنیاد کرمانشاه

26 آبان 1397 ساعت 16:55

مراسم تجلیل از همکاران منتخب در طرح تکریم ارباب‌رجوع در بنیاد کرمانشاه با حضور مدیرکل بنیاد در ساختمان ستاد استان بنیاد برگزار شد.


به گزارش «ایثار»، مراسم تجلیل از همکاران منتخب در طرح تکریم ارباب‌رجوع در بنیاد کرمانشاه، صبح امروز 26 آبان ماه با حضور مدیرکل بنیاد در ساختمان ستاد استان بنیاد برگزار شد.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری در این مراسم گفت: تکریم ارباب‌رجوع از وظایف اصلی و اولویت‌های کاری خادمین شهدا در بنیاد است و حقیقتاً در مجموعه بنیاد افرادی معتقد، پرتلاش، زحمت‌کش و کم‌توقع هستند چراکه باور ما بر این است که به بهترین قشر فداکار در جامعه اسلامی‌مان خدمت می‌کنیم.
حجت‌ الاسلام عسگری افزود: بین ارباب‌رجوع در بنیاد و سایر دستگاه‌های اداری تفاوت‌های بسیاری وجود دارد که باعث می‌شود که به این قشر عزیز به‌ طور ویژه‌ای نگاه کنیم و با توجه به امکانات و منابع محدودی که در اختیار داریم به‌ یقین نمی‌توانیم به همه نیازهای این عزیزان پاسخ باشیم اما می‌توانیم با تکریم ارباب‌ رجوع حداقل انتظاری که این خانواده‌های ایثارگر از ما دارند را برآورده کنیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بنیاد کرمانشاه نیروهای خدوم و مخلصی مشغول به کار هستند که در تکریم ارباب‌ رجوع به بهترین نحو ممکن عمل می‌کنند و این مسئله یکی از نقاط قوت بنیاد محسوب می‌شود.
وی در پایان سخنانش با تشکر و تقدیر از زحمات همه‌ همکاران در بنیاد استان کرمانشاه اظهار داشت: تکریم از ارباب‌رجوع یک ارزش است و بنیاد در حفظ و ارتقای این ارزش به نحو احسن عمل می‌کند.
در پایان این مراسم از 21 کارمند نمونه بنیاد کرمانشاه در طرح تکریم ارباب‌رجوع تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 267147

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/267147/

ایثار
  http://isaar.ir