دیدار معاون تعاون بنیاد با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان‌های استان تهران

24 دی 1398 ساعت 15:55

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی همه دارایی خود را در راه اسلام و انقلاب اهدا کردند و به اسطوره‌های ملت ایران تبدیل شدند.


به گزارش «ایثار»، محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهیدان «ایمانی فرد»، جانبازان معزز «احمد زردادی» و «علی اکبر اسدیان» در چهاردانگه، با بیان اینکه شهدا جان عزیز خود را تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌ها کردند، گفت: این جانفشانی و ایثارگری فقط در پرتو بصیرت و معرفت الهی ایجاد شده است.
پاکدل با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران داعیه‌داران به حق نظام اسلامی هستند، افزود: افتخار می‌کنیم خداوند توفیق خدمتگزاری به این عزیزان را به ما اهدا کرده است.
وی گفت: شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی همه دارایی خود را در راه اسلام و انقلاب اهدا کردند و به اسطوره‌های ملت ایران تبدیل شدند.
وی افزود: فرهنگ شهادت، ایثار و از خود گذشتگی یکی از عوامل اصلی پیروزی ما در برابر ابرقدرت‌ها است و شهدا الگوی واقعی صبر و استقامت در پایداری و حفظ ارزش‌های اسلام بوده و هستند.
گفتنی است در این دیدارها عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران، مجتبی روحانی معاون مدیرکل مددکاری و مشاوره و احمد عباسی معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران حضور داشتند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 323937

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/323937/

ایثار
  http://isaar.ir