جلسه ویدئو کنفرانسی شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام

23 فروردين 1399 ساعت 14:41

ارتباط ویدئو کنفرانسی اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با مدیران و روسای شهرستان های تابعه بنیاد برگزار شد.


به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه ویدئو کنفرانسی شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز شنبه ۲۳ فروردین‌ماه، به ریاست اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در سالن جلسات اداره کل بنیاد ایلام برگزار شد.
اسدالله تولیده در این جلسه ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: جامعه ایثارگری قشر افضل جامعه هستند که از شان و منزلت والایی برخوردارند، تکریم این قشر عزیر خط قرمز بنیاد است.
وی با تاکید بر لزوم رعایت نکات و توصیه های بهداشتی، ابراز کرد: با رعایت نکات بهداشتی و اجرای دستورالعمل فاصله گذاری اجتماعی، شر ویروس کرونا از کشور رفع شود ولی اکنون که خیلی از برنامه ها تحت شعاع این ویروس قرار گرفته است، ارتباطات مجازی و تماس تلفنی بهترین جایگزین برای ایجاد هماهنگی بیشتر در خدمت به ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به نامگذاری سال جدید به نام سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: ️ با توجه به اینکه مقام معظم رهبری امسال را به نام سال "جهش تولید" نامگذاری فرمودند و موضوع اشتغال یکی از مهمترین دغدغه های جامعه معزز شاهد و ایثارگر بوده است، از این رو رویکرد بنیاد ایلام ترغیب و تشویق جامعه ایثارگری به کسب و کار و کارآفرینی است.
وی تصریح کرد: در راستای تحقق شعار سال و با برنامه ریزی، بهره مندی از همه ظرفیت ها و پیگیری اعتبارات لازم می توان بخش زیادی از مشکلات بنیاد در این حوزه اشتغال را مرتفع کرد.
تولیده به پیگیری مسائل حوزه درمان در سال گذشته و اهمیت سلامت آنان اشاره کرد خاطر نشان ساخت: در سال گذشته جلسات متعددی با مراکز درمانی، دانشگاه علوم پزشکی استان و بیمه دی برگزار شد که بالطبع آن استان ایلام در حال حاضر در وضعیت قابل قبولی از این حیث قرار دارد و تلاش خواهد شد در سال جدید این روند رو به رشد حفظ و ادامه یابد.
همچنین در این جلسه هر یک از معاونین و روسای شهرستانها مهمترین مسائل حوزه کاری خود را بیان نمودند.


انتهای پیام/


کد مطلب: 333710

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/333710/

ایثار
  http://isaar.ir