رزمندگان دفاع مقدس، عزت ایران اسلامی را حفظ کردند

25 ارديبهشت 1398 ساعت 15:55

مدیر کل بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: خدا به ملت ایران توفیق داد تا به برکت ایثار مجاهدانه رزمندگان و وحدت مردم، عزت کشور و ملت را حفظ کنند.


به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در دیدار با خانواده جانباز «علی ضامن زمانی شورابی» گفت: کار شما جانبازان بسیار ارزشمند و بزرگ است؛ چراکه از آب و خاک کشور جانانه دفاع کردید و اجازه ندادید ذره‌ای از خاک وطن اشغال شود.
مدیر کل بنیاد چهارمحال و بختیاری بیان کرد: خدا به ملت ایران توفیق داد تا به برکت ایثار مجاهدانه رزمندگان و وحدت مردم، عزت کشور و ملت را حفظ کنند.
وی جانبازان را مصداق کامل صبر و استقامت توصیف و تصریح کرد: جانبازان امثال شما، که بر درد جانبازی، صبر می‌کند، کار بسیار ارزشمند و قابل‌احترام است و هیچ‌کس جز خداوند نمی‌تواند اجر این صبر و از خود گذشتگی را بدهد.
وی افزود: امیدوارم خداوند این فداکاری‌ها و از خود گذشتگی‌ها را هم‌نشینی شما با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و بزرگ جانباز دشت کربلا حضرت ابوالفضل (ع) قرار دهد.
علی ضامن زمانی شورابی متولد سال 1344 به صورت بسیجی در جبهه حاضر و در تاریخ 3 اسفندماه 62 در جزیره مجنون دچار عارضه شیمیایی و به درجه رفیع جانبازی نائل شد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 289126

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/289126/

ایثار
  http://isaar.ir