پیروزی در دفاع مقدس، حاصل خون پاک شهدا است

18 آبان 1398 ساعت 13:54

مدیرکل بنیاد اردبیل گفت: مقاومت و پیروزی ملت بزرگ ایران در هشت سال دفاع مقدس به برکت خون پاک شهدا و ایثار رزمندگان اسلام و به رهبری حضرت امام راحل به دست آمد.


به گزارش «ایثار»، یاسر شاهی سه شنبه 14 آبان 98 در روستای «تجرق» شهرستان «نیر»، با مادر و خانواده شهید والامقام «احمد علیزاده» و در روستای گلستان با والدین شهید گرانقدر «مصیب بیابانی» دیدار کرد.
شاهی در این دیدارها با تجلیل از ایثار شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان گفت: مقاومت و پیروزی ملت بزرگ ایران در هشت سال دفاع مقدس به برکت خون پاک شهدا و ایثار رزمندگان اسلام و به رهبری حضرت امام راحل به دست آمد.
وی افزود: از همین روستاهای دور دست پدران و مادران عزیز به ندای امام(ره) برای دفاع از میهن اسلامی لبیک گفتند و عزیزان خود را به جبهه‌ها فرستادند و به شهادت و جانبازی فرزندان خود افتخار کردند.
مدیرکل بنیاد اردبیل با اشاره به اینکه اکثر والدین گرانقدر شهدا در دوران کهولت سنی قرار دارند، خاطرنشان کرد: دیدار با والدین معظم شهدا به ویژه والدین شهدایی که در روستاها به سادگی روزگار می‌گذارنند، فرصت گران‌بهایی است که باید آن را غنیمت شمرده و از هرفرصت برای این دیدارها استفاده کنیم زیرا والدین گرانقدر شهدا واسطه فیض و رحمت الهی برای جامعه هستند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 314226

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/314226/

ایثار
  http://isaar.ir