خانواده‌های ایثارگران، گوهرهای گرانبهای جامعه هستند

16 مهر 1398 ساعت 14:37

معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گوهرهای گرانبهایی هستند که نزد ما به امانت سپرده شده‌اند و امروز همه ما وظیفه داریم در جهت رفع مشکلات بیمه‌ای و درمانی این قشر معزز تمام سعی و تلاش خود را به کار گیریم.


به گزارش «ایثار»، محمد جواد غلامپور دوشنبه 15 مهرماه با حضور در بنیاد شهرستان تربت حیدریه، روند درمان خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مشکلات بیمه و درمان این عزیزان را بررسی کرد.
غلامپور در نشستی که با حضور رییس و معاونان بنیاد تربت حیدریه برگزار شد، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گوهرهای گرانبهایی هستند که نزد ما به امانت سپرده شده‌اند و امروز همه ما وظیفه داریم در جهت رفع مشکلات بیمه‌ای و درمانی این قشر معزز تمام سعی و تلاش خود را به کار گیریم.
غلامپور اظهار داشت: با توجه به مشکلات بیمه درمانی که برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به وجود آمده است، همه ما در جهت حل این مشکل با تمام قوا در حال بررسی و رفع مشکلات و تامین اعتبارات برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستیم.
همچنین معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی با خانواده شهید والامقام «محمد حسن علی اکبری» و جانباز سرافراز دفاع مقدس «علی اکبر کارگزار» دیدار و گفتگو کرد.
شهید والامقام محمد حسن علی اکبری متولد 18 فروردین ماه 1342 در دوم اردیبهشت ماه 1365 در منطقه حاج عمران و جانباز سرافراز علی اکبر کارگزار متولد 17 تیرماه 1342 در هشتم اسفند ماه 1366 در منطقه سقز به مقام رفیع شهادت و جانبازی نائل آمدند. 
گفتنی است شهرستان تربت حیدریه 671 شهید، 1667 جانباز و 142 آزاده سرافراز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 310680

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/310680/

ایثار
  http://isaar.ir