دیدار با جانبازان روحیه بخش است

3 اسفند 1398 ساعت 14:42

مدیرکل بنیاد استان کردستان اظهار داشت: دیدار با جانبازان روحیه بخش است و ما تلاش می‌کنیم در این دیدارها از رهنمودها و نصایح آن عزیزان در جهت خدمت بیشتر به مردم و ایثارگران بهره‌مند شویم.


به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در شهرستان بیجار و در دیدار با خانواده جانباز 30 درصد «ابراهیم عیوضی»، جانباز 35 درصد «حسن هاشمی» و جانباز 25 درصد «هادی داوودپور» با بیان اینکه  جانبازان قطعا بندگان عزیز خداوند هستند که با جان خود با خدا معامله کردند، گفت: جانبازان به دلیل ایثارگری بزرگی که انجام داده‌اند جایگاه ویژه‌ای در کشور دارند و ما به وجودشان افتخار می‌کنیم.
وی ضمن قدردانی از تلاش‌های ایثارگران در زمینه حمایت همه جانبه از کشور اظهار داشت: دولت و مسئولان نیز در خصوص پیگیری امور و مشکلات جانبازان، عزمی جزم دارند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.
نجفی عنوان کرد: دیدار با جانبازان روحیه بخش است و ما تلاش می‌کنیم در این دیدارها از رهنمودها و نصایح آن عزیزان در جهت خدمت بیشتر به مردم و ایثارگران بهره‌مند شویم.
مدیرکل بنیاد استان کردستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان است و به تعبیری می‌توان از جانبازان به عنوان شهدای زنده نام برد چراکه سال‌ها رنج جانبازی را صبورانه تحمل کردند و بی هیچ ادعایی بر سر پیمان خود با شهدا ماندند.
وی تصریح کرد: مجهادت جانبازان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد، چون جامعه را در برابر هرگونه آسیب و خطر احتمالی بیمه می‌کند و امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین وظایفی است که بردوش ما قرار دارد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 330949

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/330949/

ایثار
  http://isaar.ir