آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند

28 مرداد 1398 ساعت 15:56

مدیرکل بنیاد کرمان بیان داشت: آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند. این عزیزان به‌ عنوان مظهر صبر و بردباری شناخته می‌شوند و باید در تمامی شرایط قدردان مجاهدت این دلاورمردان باشیم.


به گزارش «ایثار»، گردهمایی بزرگ آزادگان شهرستان‌های کهنوج، جیرفت، عنبرآباد، منوجان و قلعه گنج با حضور احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد استان کرمان و سایر مسئولان شهرستانی صبح امروز دوشنبه 28 مرداد 98 در منطقه گردشگری دلفارد برگزار شد.
احمد گروئی در این گردهمایی بیان داشت: آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند. این عزیزان به‌ عنوان مظهر صبر و بردباری شناخته می‌شوند و باید در تمامی شرایط قدردان مجاهدت این دلاورمردان باشیم.
مدیرکل بنیاد کرمان در خصوص ایثار اجتماعی اظهار داشت: باید از داشته‌های گذشته خود استفاده کنیم و فرهنگ ایثار را در جامعه توسعه دهیم. فرهنگی که در دوران دفاع مقدس و پس از پیروزی انقلاب به عنوان یک فرهنگ والا و ارزشمند شناخته‌تر شد.
وی در ادامه گفت: باید کار فرهنگی انجام شود تا داشته‌های دینی و ملی‌مان در جامعه پررنگ‌تر شود. ایثار اجتماعی درست است که در این زمان مطرح‌شده اما جزو این داشته‌ها است. 
انتهای پیام/


کد مطلب: 302535

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/302535/

ایثار
  http://isaar.ir