خانواده‌ معظم شهدا حافظان و پاسداران واقعی ارزش‌های انقلاب هستند

25 ارديبهشت 1398 ساعت 11:42

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تصریح کرد: خانواده‌های شهدا، حافظان و پاسداران واقعی ارزش‌های انقلاب هستند و اولویت‌بخشی و رسیدگی به مسائل و مشکلات و کسب رضایت‌ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر از وظایف اصلی مسئولان است.


به گزارش  «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار با خانواده معظم شهیدان «علیمرد مهرداد»، «آقاجان صادقی»، «محمدطاهر خدایاری» در شهرستان ایلام، گفت: خانواده‌های شهدا، حافظان و پاسداران واقعی ارزش‌های انقلاب هستند و اولویت‌بخشی و رسیدگی به مسائل و مشکلات و کسب رضایت‌ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر از وظایف اصلی مسئولان است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تصریح کرد: سپاسگزاری از رشادت‌های ایثارگران و شهدا از مصادیق حفظ ارزش و جایگاه این اسوه‌های حسنه انقلاب اسلامی است.
رستمیان با تأکید بر ضرورت معرفی و بیان رشادت ها و دلاوری های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس، افزود: ايثار و شهادت، يك فرهنگ متعالي است و در زمره عالی ترين مفاهيم الهي و والاترين ارزش هایی است كه يك انسان متعهد می تواند به آن مقام دست يابد.
وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضامن عزت و اقتدار کشور است و بیان رشادت ها و فداکاری های شهدا و ايثارگران براي مردم و به ویژه نسل جوان، بيشترين و بهترين نتايج را در جهت ترویج این فرهنگ به همراه خواهد داشت.
انتهای پیام/


کد مطلب: 289054

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/289054/

ایثار
  http://isaar.ir