مادر شهیدان بارفروش مطرح کرد

مردم در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب تلاش کنند

19 فروردين 1398 ساعت 15:49

مادر شهیدان بارفروش ضمن تاکید بر تلاش آحاد مردم در راستای تحقق فرمایشات رهبری گفت: همچنین بر همگان لازم است که ادامه دهنده راه شهدا باشند.


به گزارش ایثار اصفهان به نقل از خبرگزاری مهر، کبری حسین زاده در حاشیه یادواره چهار فرزند شهیدش در گفت و با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه شهدا به پدر و مادر و معلمان احترام بسیار می‌گذاشتند، اظهار داشت: همه ما همانند شهدا زندگی ائمه معصوم ما را الگوی زندگی خود قرار دهیم.
وی با بیان اینکه دنیا فانی و زودگذر است، افزود: بر همین اساس باید به فکر آخرت خود باشیم و از دل مشغولی خود نسبت به دنیا بکاهیم همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی تا به امروز ساده زیست بوده‌اند.
مادر شهیدان بارفروش ضمن سفارش به تقوای الهی ابراز داشت: خداوند به من ۱۲ فرزند بخشید و این در حالی است که حتی یک لحظه هیچیک از آنها را به حال خود رها نکردم اما متأسفانه امروز در خانواده‌ها تک فرزندی و دو فرزندی مرسوم شده است و مشکلات اقتصادی را بهانه این موضوع می‌کنند در حالی که روزی فرزندان را خداوند عطا می‌کند.
وی با بیان اینکه برای رسیدن به بهشت باید سختی کشید، گفت: لازم است ادامه دهنده راه شهدا باشیم و بر همین اساس باید از خداوند متعال بخواهیم تا توفیق رهروی راه شهدا را به ما عطا کند و در این میان توجه به فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری و تلاش نسبت به تحقق آنها در دستیابی به این مهم نقش بسزایی دارد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 284681

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/284681/

ایثار
  http://isaar.ir