گلچینی از وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش

6 مرداد 1397 ساعت 8:55

در گلچینی از وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش آمده است: «پشت به دشمن کردن ننگ و ذلت آخرت است.پدرم و مادرم! برای من ناراحت نباشید ما این راه را که آمده‌ایم راه حسین(ع) است و شناخته شده است.شعار ما شعار عزت و شعار یا حسین است.دوستان عزیزم! جهاد در راه خدا یک نعمت الهی است که نصیب هر کسی نمی‎شود»


به گزارش «اسثار واحد لرستان» به نقل از خبرگزاری ایکنا  شهید نجف جابری‌گاوکش در دوم اردیبهشت‌ماه سال ۳۳ در روستای گاوکش از توابع شهرستان دلفان از پدری به‌نام سیزمراد و مادری به‌نام ملک‌تاج متولد شد.تحصیلاتش در حد خواندن و نوشتن بود و به شغل بنایی روی آورد و در ۱۶ اردیبهشت‌ماه سال ۶۱ در منطقه فکه بر اثر اصابت گلوله به قلب به شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در روستای گاوکش از توابع شهرستان دلفان به خاک سپرده شد.
در گلچینی از وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش می‌خوانیم: «لحظه به لحظه احساس شهادت را در خود می‎بینم، چون لایق شهادت نیستم.پشت به دشمن کردن ننگ و ذلت آخرت است.پدرم و مادرم! برای من ناراحت نباشید ما این راه را که آمده‌ایم راه حسین(ع) است و شناخته شده است.شعار ما شعار عزت و شعار یا حسین است.دوستان عزیزم! جهاد در راه خدا یک نعمت الهی است که نصیب هر کسی نمی‎شود».
متن کامل وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش
در وصیت‌نامه شهید نجف جابری‌گاوکش آمده است: «با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران.ما در جبهه حق و باطل هستیم.دشمن کافر را به درک واصل می‎کنیم.لحظه به لحظه احساس شهادت را در خود می‎بینم، چون لایق شهادت نیستم، اما خدای بزرگ توبه‌پذیر است.پشت به دشمن کردن ننگ و ذلت آخرت است.
پدرم و مادرم! برای من ناراحت نباشید.ما این راه را که آمده‌ایم راه حسین(ع) است و شناخته شده است.سلام بر روحانیون مبارز، سلام بر مستضعفین، سلام بر کشاورزانی که برای اسلام تولید می‌کنند.شعار ما عزت و شعار یا حسین است.دوستان عزیزم جهاد در راه خدا یک نعمت الهی است که نصیب هر کسی نمی‎شود».
انتهای پیام//


کد مطلب: 253252

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/253252/

ایثار
  http://isaar.ir