بازدید معاون فرهنگی بنیاد قائمشهر از حسینیه شهید سید اسماعیل حسینی

21 آبان 1398 ساعت 9:18

معاون فرهنگی بنیاد شهید قائم شهر در روستای چمازکتی این شهرستان از حسینیه شهید سید اسماعیل حسینی بازدید کرد.


به گزارش ایثار واحد مازندران، معاون فرهنگی بنیاد شهید قائم شهر در روستای چمازکتی این شهرستان از حسینیه شهید  سید اسماعیل حسینی بازدید به عمل آورد.
این حسینیه در سال 1365 تاسیس و در خانه شهید بنا گردید. مراسم روضه خوانی، عزاداری و ولادت ائمه معصومین و مناسبت های دیگر با حضور ارادتمندان به اهل بیت و شهید و شهادت در این حسینیه بر پا می گردد.
پدر شهید حسینی در خصوص این حسینیه گفت: براساس وصیت نامه شهید این حسینیه را بنا نهادم و متولی آن هستم و قرآن آموزش میدهم تا جوانان محل با تعالیم اسلامی آشنا شوند.
شهید بزرگوار سید اسماعیل حسینی
نام پدر : سیّد میرصادق
تاریخ تولد :1346
محل ولادت : قا ئمشهر - چمازکتی
تاریخ شهادت :6/8/1365
منطقۀ شهادت : باخترا ن کرمانشاه
فرازی  از وصیت نامه سرباز شهید سید اسماعیل حسینی:
با درود و سلام فراوان بر رزمندگان پر توان اسلام این شیران روز و زاهدان شب که با حمله های برق آسای خود قلب مزدوران بعثی را با گلوله های خود هدف قرار می دهند، و با درود و سلام فراوان بر مجروحین، معلولین، مفقودین، جانبازان و با درود و سلام فراوان بر شهدا و خانواده های معظم شهدا که به فرموده امام عزیزمان: ( خانواده ی شهدا چشم و چراغ این ملتند.)
من کوچکتر از آن هستم که بخواهم صحبتی با امت شهید پرور داشته باشم فقط می خواهم به عنوان برادر کوچکتر با همه صحبتی کنم، امت مسلمان و مبارز همیشه در صحنه به فرموده امام امت: اگر این ملت نبوده اند انقلاب پیروز نمی شد. امت مسلمان و همیشه در صحنه ایران فقط می توانم یک چیز را به شما بگویم و آن هم این است که امام را تنها نگذارید و کمک به جبهه را فراموش نکنید و پشت جبهه ها را خالی نگذارید و مسجدها را پر نگه دارید.
انتهای پیام/


کد مطلب: 314678

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/314678/

ایثار
  http://isaar.ir