درمان ایثارگران از دغدغه های اصلی بنیاد است

30 شهريور 1398 ساعت 15:10

مدیر کل بنیاداستان مازندران با بیان اینکه موضوع درمان ایثارگران، پرداخت هزینه های درمانی و پیگیری مطالبات جامعه هدف از دغدغه های اصلی بنیاد است، گفت: از طریق رایزنی با مراکز درمانی در سطح استان در صدد هستیم تا نگرانی ها و مشکلات جامعه هدف در بحث درمان را به حداقل برسانیم.


به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در نشست با مدیر بیمه دی مازندران، آخرین وضعیت پرداخت هزینه های درمانی از سوی بیمه دی به خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان را مورد بررسی قرار داد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این دیدار با بیان اینکه موضوع درمان ایثارگران، پرداخت هزینه های درمانی و پیگیری مطالبات جامعه هدف از دغدغه های اصلی بنیاد است، گفت: از طریق رایزنی با مراکز درمانی در سطح استان در صدد هستیم تا نگرانی ها و مشکلات جامعه هدف در بحث درمان را به حداقل برسانیم.
وی افزود: امروز همه ما در قبال مسائل و مشکلات ایثارگران مسئول هستیم و  باید با همدلی و هم اندیشی به نحو شایسته به این عزیزان خدمت کنیم.
مدیر کل بنیاد مازندران بر تعامل دو سویه و متقابل با مراکز درمانی استان جهت ارائه تسهیلات و خدمات به ایثارگران، آگاه سازی جامعه هدف از روند خدمات درمانی و حفظ شأنیت ایثارگران تأکید کرد.  
گفتنی است حضور در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی یادواره شهدای نخاعی استان و پیگیری مسائل درمانی جانبازان عزیز قطع نخاعی از دیگر برنامه های امروز مدیر کل بنیاد مازندران بوده است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 307135

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/307135/

ایثار
  http://isaar.ir