​حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید آقایی؛

شهدا هدایت‌گر اجتماع و سازنده تاریخ هستند

17 مهر 1398 ساعت 8:16

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید آقایی در مراسم یادواره شهدای حوزه علمیه دماوند گفت: شهدا هدایت‌گر اجتماع و سازنده تاریخ هستند.


به گزارش «ایثار»، یادواره شهدای حوزه علمیه دماوند با حضور مسئولین و قاسم ملیحی رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان دماوند برگزار شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید آقایی در این مراسم با اشاره به اینکه کسی که درراه حاجت ولی خدا حرکت نکند، مبتلابه ادای حاجت دشمن خدا می‌شود گفت: زمانی که درراه ولی خدا حرکت نکردی، درراه دشمن خدا حرکت خواهی کرد.
وی افزود ک یک بعد از مقامات شهید، بعد فردی وی است؛ بعد دیگر شهید بعد هدایت‌گری اجتماعی است که در جامعه روشنگری و دستگیری می‌کنند
آقایی افزود: بعد سوم شهید بعد تاریخی که آینده و تاریخ را باز می‌کند و تاریخ‌ساز است و به فرموده رهبر معظم انقلاب، شهید تاریخ را تغذیه می‌کند.
آنچه حضرت امام (ره) در دهه ۶٠ فرمودند که جنگ ما سطح فلسطین را درمی‌نوردند و بیداری در آفریقا را در پی داشت، امروز ترجمان آن را می‌بینیم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید آقایی در پایان خاطرنشان کرد: کار عراق به‌جایی رسیده بود که به گفته نوری مالکی ۴٨ ساعت تا سقوط کامل آن فاصله داشت و حضور سردار سلیمانی این فضا را تغییر داد و امروز جاده کریدور مقاومت تهران را به دمشق و بیروت متصل می‌کند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 310735

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/310735/

ایثار
  http://isaar.ir