پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به اولین یادواره شهدای جانباز نخاعی استان مازندران

10 مهر 1398 ساعت 20:50

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی به «اولین یادواره شهدای جانباز نخاعی استان مازندران» یاد و خاطره تمامی جانبازان شهید را گرامی داشت.


به گزارش «ایثار» در پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی شهیدی به این یادواره آمده است:
سلام بر ارواح طیبه شهدا و درود بر ساحت ایمان ایثارگران، آن اسوه‌های عشق و ایمان که با اراده‌ای بلند و اندیشه‌ای بزرگ پای از بند خاک گسستند و بال به پرواز در افلاک گشودند ...
ثبات و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرامش و امنیت کشور، مدیون شهدا و ایثارگرانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی و دفاع از کیان جامعه، تا نثار جان خویش، جانفشانی نمودند. آن حماسه‌سازانی که با از خودگذشتگی و رشادت حافظ استقلال و آزادی میهن اسلامی شدند و همواره همچون مشعلی راهنمای ملت غیور ایران در مسیر روشن حق و حقیقت خواهند بود. به یقین مردم قدرشناس و مسلمان ایران اسلامی خاطرهٔ ایثار و بزرگ منشی آنان را همواره در ذهن خود جاری و ساری خواهند داشت چراکه زنده نگه داشتن یاد و نام آنان نه تنها یک افتخار و وظیفه دینی و ملی است بلکه با اقتدار، شکوه و امنیت ملی کشور گره خورده است.
در این میان باید یاد کنیم از جانبازان والا مقامی که با دلاوری، فداکاری و البته شکیبایی سال‌های جانبازی خویش حماسه‌ای جاودان آفریدند تا آنکه به درجه رفیع شهادت نائل شدند. با ادای احترام به تمامی شهدا و ایثارگران معزز، در «اولین یادواره شهدای جانباز نخاعی استان مازندران» یاد و خاطره تمامی جانبازان شهید را گرامی می‌دارم و بر ساحت سخای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ادای احترام می‌نمایم.
همچنین لازم می‌دانم از جانبازان والامقام قطع نخاعی استان مازندران و تمامی عوامل و دست‌اندرکارانی که در برگزاری این یادواره مشارکت داشته‌اند تشکر و تقدیر نموده و از پروردگار متعال سربلندی، سعادت و سلامت را برای آن عزیزان مسألت دارم.
سیدمحمدعلی شهیدی
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 309783

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/309783/

ایثار
  http://isaar.ir