طنین فریاد "استکبارستیزی "هرمزگانی ها در یوم الله 13 آبان

14 آبان 1398 ساعت 9:04

راهپیمایی ۱۳ آبان صبح دیروز با حضور قشر‌های مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان و اساتید هرمزگانی در سراسر استان با شکوه خاصی برگزار شد.


به گزارش ایثار واحد هرمزگان،راهپیمایی ۱۳ آبان صبح دیروز با حضور قشر‌های مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان و استادان، مسئولان استان، ائمه جماعات و بسیجیان در سراسر استان هرمزگان برگزار شد.
در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال، مردم و دانش آموزان هرمزگانی هم صدا با ملت ایران، با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، بار دیگر نفرت و انزجار خود از سیاست‌های استکباری آمریکا را نشان دادند.
هرمزگانی ها دیروز با حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان، پاسخی کوبنده به یاوه گویی‌های رئیس جمهور آمریکا دادند و اعلام کردند شعار مرگ بر آمریکا هیچگاه از ادبیات سیاسی ملت ایران حذف نمی‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم با اشاره به رویداد‌های ۱۳ آبان در تاریخ معاصر گفت: تبعید امام خمینی به ترکیه در ۱۳ آبان سال ۴۳، کشتار دانش‌آموزان به دست دژخیمان پهلوی و تسخیر سفارت امریکا در شکل دادن به حرکت انقلاب اسلامی نقش آفرین بودند.
وی گفت:ایران اسلامی پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی است.
امام جمعه رباط کریم با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با دانش‌آموزان و دانشجویان افزود: مذاکره با آمریکا هیچ نتیجه‌ای ندارد، چون هیچ امتیازی به ایران نمی‌دهند.
حجت الاسلام ترابی گفت: تهدید، کودتا، تحریم، تحریک قومیتها، تجزیه طلبی، آشوب طلبی و محاصره اقتصادی برخی اقدامات آمریکایی‌ها علیه مردم ایران است که در همه آن‌ها شکست خورده اند.
وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال نفوذ مجدد سیاسی و تسلط دوباره بر ایران است گفت: مذاکره با فشار حداکثری دشمن به معنای تسلیم است و انقلاب اسلامی راهبرد مقاومت را در پیش گرفته است.
حجت الاسلام ترابی گفت:هیمنه آمریکا رو به افول است و اقتدار نظامی اسلامی و نفوذ منطقه‌ای ایران رو به افزایش است  و این نشان می دهد که ما در این سالها موفق عمل کرده ایم.


 


کد مطلب: 313823

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/313823/

ایثار
  http://isaar.ir