جانبازان همیشه در حراست از نظام پای‌کار هستند

26 فروردين 1398 ساعت 11:41

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر قزوین گفت: جانبازان و خانواده‌های شهدا همیشه در حراست از نظام پای کار هستند و همه‌ ملت نیز قدردان ایثار آنها هستند.


به گزارش «ایثار»، در مراسم امتداد پرواز که به مناسبت هفته‌ بزرگداشت جانباز برگزار شد، مسوولان استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از جانبازان قطع نخاعی و خانواده‌های شهدای مدافع حرم تجلیل کردند.
در این مراسم، حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر قزوین گفت: جانبازان و خانواده‌های شهدا همیشه در حراست از نظام پای کار بوده و همه‌ ملت نیز قدردان ایثار آنها هستند.
وی افزود: اسوه و الگوی جانبازان حضرت عباس(ع) و مقام معظم رهبری و الگوی همسران‌شان امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) است به همین دلیل حاضرند در اعتلای انقلاب اسلامی متحمل سختی و مشقت شوند ولی از آرمان‌هایشان کوتاه نیایند.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر قزوین ادامه داد: روحیه‌ صبر و استقامت را باید از جانبازان و خانواده‌های آنها درس گرفت تا بتوانیم در زندگی موفق باشیم.
وی گفت: جانبازان و ایثارگران به فرمان رهبری برای زنده کردن ارزش‌های اسلام راهی را آغاز کردند که تمامی ندارد و همواره در حال گسترش و توسعه است.
وی افزود: امروز مرزهای حراست از اسلام به برکت مجاهدت‌های شهدا و جانبازان از ایران گذشته و به کشورهایی مانند یمن، سوریه، عراق و فلسطین رسیده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر قزوین گفت: آمریکا از گسترش اسلام به هراس افتاده به همین دلیل به سپاه پاسداران اهانت می‌کند تا بتواند از روند پیروزی انقلاب اسلامی جلوگیری کند.
وی افزود: این مهم نشان‌دهنده عظمت، عزت و اقتدار ایران اسلامی است که مردم آن با انسجام، وحدت و امید به سمت پیشرفت نظام حرکت خواهند کرد.
در ادامه مراسم حکمت‌الله داودی رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس غیرقابل توصیف است و نمی‌توان با ارایه‌ هیچ خدمتی آن را جبران کرد.
وی افزود: امروز در این مراسم جمع شدیم تا از فداکاری‌های جانبازان که موجب افتخار و اقتدار کشور شدند تجلیل کنیم که انجام این مهم در راستای زنده نگه‌داشتن ارزش‌هاست.
وی در پایان گفت: شورای اسلامی شهر قزوین نگاه ویژه‌ای به اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله تجلیل از خانواده‌های شهدا و جانبازان دارد و همواره در این راستا گام برمی‌دارد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 285771

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/285771/

ایثار
  http://isaar.ir