ساماندهی 693 گلزار شهید در استان همدان

6 مرداد 1397 ساعت 13:02

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیادشهیدوامورایثارگران استان همدان اظهار داشت: استان همدان دارای 693 گلزار شهید با 7422 مزار مطهر شهید می باشد که از این تعداد 7406 مزار ساماندهی شده و 16 مزار نیز باقی مانده است .


به گزارش ایثار واحد همدان، ابراهیمی در جلسه آموزشی  توجیهی کارشناسان مسکن بنیاد استان با بیان اینکه ساماندهی گلزار شهدا يكي از كارهاي ماندگار است  که موجب رضایتمندی شهیدان و خانواده‌های آنها است، خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولان استان به این امر مهم شد .
معاون تعاون و امور اجتماعی  با اشاره به اينكه همه ما بايد دين خود را نسبت به شهدا ادا كنيم گفت : لازم است  کلیه دستگاه ها در امر ساماندهي گلزار شهدا با جديت ورود پيدا كنند و با اتخاذ راهکارهای لازم مشکلات اعتباری را به نحو شایسته مرتفع نمایند .
ایشان در ادامه افزود: تاكنون 693 گلزار كه داراي هفت هزار و 422 مزار است  در کل استان ساماندهي شده و در حال حاضر نیز 10 گلزار با 16 مزار باقی مانده است که با تأمین اعتبار مورد نیاز، ساماندهی این تعداد نیز تا پایان سال انشاالله به اتمام خواهد رسید .
معاونت تعاون بنیادشهیدوامورایثارگران استان همدان اعلام کرد: در سال 1396 تعداد 1476 نفر از خانواده های معظم شاهد و ایثارگران استان جهت دریافت تسهیلات بانکی خرید و ساخت مسکن به بانک های عامل معرفی گردیده اند .
وی در خاتمه از تلاش و همکاری دستگاههای درون و برون سازمانی  در امر ساماندهی گلزارها و پرداخت تسهیلات مسکن ، تقدیر و تشکر کرد .
 


کد مطلب: 253334

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/253334/

ایثار
  http://isaar.ir