خدمت به ایثارگران موهبتی بزرگ است

18 آبان 1398 ساعت 13:30

مدیرکل بنیاد مازندران با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان یک افتخار و موهبتی بزرگ است، اظهار کرد: همه باید این اسطور‌‌‌‌ه‌ها و گنجینه‌های بی‌بدیل را تکریم کنیم.


به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در دیدار با جامعه ایثارگری شهرستان بابلسر با تاکید بر اینکه خدمت به ایثارگران باید به شایستگی و به نحو مطلوب انجام گیرد، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای مقام و منزلت والایی هستند و خدمت به آنان باید همراه با تکریم این عزیزان باشد.
مدیرکل بنیاد مازندران با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان یک افتخار و موهبتی بزرگ است، اظهار کرد: همه باید این اسطوره‌ها و گنجینه‌های بی‌بدیل را تکریم کنیم و راهگشای مشکلات این عزیزان باشیم.

موسسه فرهنگی، ورزشی ایثار باید از لحاظ خدمت رسانی نمونه و الگو باشد‌
مظلومی همچنین در نشست شورای استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار که صبح امروز شنبه ۱۸ آبان ماه برگزار شد، با بیان اینکه موسسه فرهنگی ایثار محل انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: یکی از مهمترین وظیفه‌های موسسه فرهنگی ایثار، معطر کردن فضای آن به ایثار و شهادت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بیان کرد: رفتار کارکنان موسسه باید به گونه‌ای باشد که شأن جامعه ایثارگری و مخاطبان حفظ شود. در حقیقت باید با روی خوش و رفتار احترام آمیز به جامعه ایثارگری خدمات اقامتی ارائه دهیم و در این راستا باید اهتمام خاصی به امور این موسسه داشته باشیم.
مظلومی تصریح کرد: موسسه فرهنگی، ورزشی ایثار از لحاظ خدمت رسانی باید از هر نظر نمونه و الگو باشد‌.
انتهای پیام/


کد مطلب: 314219

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/314219/

ایثار
  http://isaar.ir