۲۵۰۰ دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان اردبیل در سال ۹۸

16 فروردين 1399 ساعت 14:34

مدیرکل بنیاد استان اردبیل از انجام۲ هزار و ۵۱۲ یدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در سال گذشته در این استان خبر داد.


به گزارش «ایثار»، یاسر شاهی با اعلام این خبر اظهار کرد: از این تعداد ۲۵۲ مورد در منزل و ۲ هزار و ۲۳۰ مورد به صورت چهره به چهره دیدار شده و در این دیدارها مسائل و خواسته های عزیزان جامعه ایثارگری ثبت و نسبت به رفع شان اقدام شده است.
وی با بیان اینکه در طول سال گذشته ۳ هزار و ۵۵۴ نفر به  دفتر ارتباطات و مراجعات مراجعه کرده اند، افزود: بنیاد استان اردبیل در هر فرصت به امور خانواده های شهدا و ایثارگران رسیدگی کرده است و در ایامی که کشور و استان با بیماری ویروس کرونا درگیر است به صورت غیر مستقیم و یا از طریق تماس با شماره ۱۶۱۶ مرکز هاتف با جامعه ایثارگری ارتباط برقرار می شود.
مدیرکل بنیاد استان اردبیل همچنین از برگزاری ۲۰۳ جلسه درون و برون سازمانی در طول سال گذشته خبر داد و بیان کرد: در این مدت به یک هزار و ۶۶۵ نامه ارسالی به سایت سامد و ۲۲۵ مورد نامه ارسالی در زمان سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل پاسخ داده شده است.
شاهی عنوان کرد: انجام ۴۵ مورد دیدار عمومی در روزهای پنجشنبه، ۵۳ مورد تبلیغات محیطی در مناسبت های مختلف و ارسال ۷۰۲ عنوان خبر در سایت ایثار اردبیل از دیگر عملکرد حوزه ریاست و روابط عمومی در طول سال گذشته بود.
انتهای پیام/


کد مطلب: 333390

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/333390/

ایثار
  http://isaar.ir