برگزاری مراسم زیارت عاشورا در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران

21 مهر 1397 ساعت 10:04


به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنجشنبه مورخ 19 مهر ماه 97 مراسم پرفیض و معنوی زیارت عاشورا به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حرم استان در نمازخانه برگزار گردید و در این مراسم معنوی که پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان حضور داشتند ایتدا زیارت عاشورا در حال و هوای خاص قرائت گردید و در ادامه مداحی و نوحه خوانی با حضور مداهان اهل بیت (ع) اجرا شد .
گفتنی است این مراسم در روزهای پنجشنبه هر هفته در اداره کل و شهرستان های تابعه دایر می باشد . پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان  در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عبدالحمید سالاری ، خلیل تختی نژاد از شهدای گرانقدر حرم استان گفت : ما همیشه مدیون خون های پاک شهدا هستیم و امید است بتوانیم در مسیر شهداء حرکت کنیم و خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم .
وی افزود : خانواده های معظم شهداء نزد خداوند و در پیشگاه خداوند سربلند و سرافراز هستند و شهداء شفاعت کننده آنان است . و وظیفه ماست که خدمت خانواده های معظم شهداء برسیم و امید است توفیق یابیم به وظایف خویش در این نظام مقدس که ثمره خون های شهداست عمل کنیم .


انتهای پیام./
 
 


کد مطلب: 262731

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/262731/

ایثار
  http://isaar.ir