دیدار نمایندگان مقام معظم رهبری با جانبازان بستری در آسایشگاه‌ها

21 فروردين 1398 ساعت 19:32

نمایندگان مقام معظم رهبری هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور در آسایشگاه‌های نیایش، ایرانیان و بقیه‌الله (عج) با جانبازان بستری در این مراکز دیدار کردند.


به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین قمی معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری روز چهارشنبه 21 فروردین‌ماه هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز در دیدار با جانبازان اعصاب و روان بیمارستان ایرانیان ضمن ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این عزیزان، گفت: جانبازان با خدا معامله کردند و کسانی که با خدا معامله کنند ضرر نخواهند کرد و فرشتگان در آسمان و ما در زمین به شما افتخار می‌کنیم.
وی با تأکید بر اینکه هر چه در توان داریم برای خدمت به جانبازان و ایثارگران انجام می‌دهیم، اظهار داشت: جانبازان نور چشم و عزیز همه ملت ایران هستند و مردم همیشه قدردان زحمات و تلاش‌های این عزیزان که جان خود را در راه میهن اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند، خواهند بود.
حجت الاسلام والمسلمین قمی در ادامه با حضور در آسایشگاه بقیه‌الله (عج) با جانبازان بستری در این مرکز نیز دیدار کرد.
همچنین حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین محمدجواد حاج علی‌اکبری امام جمعه تهران با حضور در آسایشگاه نیایش با جانبازان بستری در این آسایشگاه دیدار کرد.
وی در این دیدار ضمن گفت‌وگو با جانبازان از نزدیک در جریان وضعیت درمانی و فعالیت‌های هنری آنان قرار گرفت.
در این دیدار جمعی از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و آسایشگاه نیایش حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اکبری را همراهی می‌کردند.
حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن ابوترابی فرد نیز با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان حضرت امام خمینی (ره) با جانبازان این مرکز دیدار کرد و ضمن تقدیر از ایثار و فداکاری جانبازان، قول پیگیری مسائل و نیازهای جانبازان را داد و تأکید کرد که رهبر معظم انقلاب همیشه پیگیر مسائل تمامی جانبازان هستند.
حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی نماینده ولی فقیه نیز از آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی بازدید و با جانبازان دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز، جانبازان را مظهر صبر و پایداری و ایثار خواند که با ازخودگذشتگی، امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند.
حجت الاسلام سلیمانی افزود: رهبر معظم انقلاب حساسیت خاصی نسبت به جانبازان دارند و یا خود به دیدار ایشان می روند و یا کسانی را به نمایندگی از خود برای دیدار از جانبازان و اگاهی از مشکلاتشان می‌فرستند.
وی ضمن تشکر از مسئولان آسایشگاه گفت: خدمات و کمک به جانبازان کار مقدس و ارزشمندی است با این حال هیچگاه ازخودگذشتگی ها و فداکاری‌های ایشان جبران نخواهد شد و بیش از پیش باید در خدمت این عزیزان بود.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین محمدیان با حضور در منازل تعدادی از جانبازان، با ایشان و خانواده هایشان گفتگو کرد و وضعیت این عزیزان را بررسی کرد.
وی در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام و محبت رهبر معظم انقلاب اسلامی، بر خدمت رسانی بیش از پیش به جانبازان به عنوان شهدای زنده انقلاب اسلامی تأکید کرد.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 285060

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/285060/

ایثار
  http://isaar.ir