صعود گروه کوهنوردی مرکز مقاومت بسیج بنیاد به قله 4811 متری سبلان

25 تير 1398 ساعت 16:35

گروه کوهنوردی مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت امام رضا(ع) به قله سبلان سومین قله بلند کشور با ارتفاع 4811 متر صعود کردند.


به گزارش «ایثار»، گروه کوهنوردی مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت امام رضا(ع) و در راستای ارتقای سطح روحیه نشاط و تعالی و همچنین حفظ انسجام و آمادگی بسیجیان به قله سبلان سومین قله بلند کشور با ارتفاع 4811 متر صعود کردند.
این صعود با سرپرستی و هدایت صادق لطفی پس از هماهنگی‌های لازم با فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد و پشتیبانی اداره کل توسعه منابع انسانی انجام شد.
یادآور می‌شود یکی از دیدنی‌های زیبا و جذاب کشورمان کوه سبلان است که سومین قله بلند ایران محسوب می‌شود و جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد. این کوه در گذشته آتشفشان بوده است اما امروزه غیرفعال شده و گردشگران زیادی را به خصوص در فصل تابستان به علت هوای خنک و طبیعت بی‌نظیرش به خود جذب کرده است.
گفتنی است اعضای این گروه شامل آقایان علی عباسی، محمد اصولی، حمیدرضا عبدی، محمدرضا دسجردی، محمدرضا میرغفوری، سید محسن میرشاه ولدی، عیسی فارسی، محمدحسن دشتبان، علیرضا حاج اسماعیلی و محمدرضا شیخ محمدی بودند. 
انتهای پیام/


کد مطلب: 297356

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/297356/

ایثار
  http://isaar.ir